Background Image

Dospěláci

Volnočasovky jsou zájmové kroužky, kurzy, narozeninové oslavy, příměstské tábory, tábory pro rodiče a děti, programy na klíč a mnoho další zábavy. Zkrátka se jedná o aktivní trávení volného času zábavnou formou pro malé i velké.

image

Programy na klíč

Přípravíme program pro Vás i pro Vaši firmu přesně na míru.
Pro Vás nabízíme narozeninové oslavy, společenské akce, svatby, ...
Pro Vaši firmu připravíme teambuilding, firemní akce, vánoční večírek, teamspirit, family days, firemní plesy i další eventy.

image

Narozeninové oslavy

Slavíte 30,40,50 nebo 100 let a chcete udělat nezapomenutelnou oslavu pro sebe, svou rodinu a kamarády nebo snad věnovat někomu oslavu jako originální narozeninový dárek? Nic není nemožné… Třeba taková oslava na téma z filmu slunce - seno nebo narozeninový večer plný hollywoodských hvězd. Tak na takovou oslavu budou ještě hodně dlouho všichni vzpomínat.

image

Školení, semináře a workshopy

Školení, semináře a workshopy neboli kurzy MŠMT nejen v oboru poradce pro výživu, life kouč a zdraví do škol. Semináře nordic walking, fitness dny, cvičení po porodu s Ivčou Fiškandlovou, seminář flirt dance a to není zdaleka VŠE... Chceš se dozvědět více – klikni na naše stránky určené přímo vzdělávaní. - „www.volnokurzy.cz“

image

Individuální fitness trénink

Neradi cvičíte v kolektivu a nacpaná fitness centra vám nevyhovují? Nevadí, nabízíme vám možnost individuálního trénování pod odborným dohledem fitness trenéra. Ke každému z Vás budeme přistupovat individuálně (provedeme diagnostiku pohybového aparátu a doporučíme vám ty nejvhodnější cviky.) Cvičení už pro vás nebude jen mučení a povinnost, ale místo pozitivní energie, potu, příjemné dřiny, ale hlavně radosti z odcvičené lekce. A úplně nejlepší na tom je, že pokud nemůže VY za námi do tělocvičny, MY přijedeme k vám domů.

image

Výživové poradenství

Chcete skoncovat s kily jednou provždy?

Jste unavení? Chcete jíst správně? Nemůžete otěhotnět? Nemáte rádi sami sebe? Chcete žít zdravě? Jste bez energie? Nemůžete zhubnout? Trápí Vás nadváha či podváha? Chcete cvičit správně? Chcete být spokojení?

Nečekejte na zítřek, začnete už dnes!!

- Individuální přístup
- Jídelníček na míru.
- Recepty, návody a rady
- Novinky a technologie
- Analýza nejlepším In body 230