Background Image

Pro Děti

Volnočasovky jsou zájmové kroužky, kurzy, narozeninové oslavy, příměstské tábory, tábory pro rodiče a děti, programy na klíč a mnoho další zábavy. Zkrátka se jedná o aktivní trávení volného času zábavnou formou pro malé i velké.

image

Příměstské tábory

Zvonek zvoní, škola končí… A co teď? Teď hurá na tábor, místo nekonečného prázdninového dobrodružství pro malé i velké. Pro všechny je připraven tématický program plný zážitků, zábavy, legrace, úsměvu, překvapení, her, soutěží a to sportovního, výtvarného i hudebního charakteru.
• Na vaše děti dohlédnou zkušení instruktoři, takže se není čeho bát. Stačí jen vyplnit přihlášku, připravit batůžek a hurá na příměstský tábor.

Přihláška
image

Narozeninové oslavy 

Hurá už je to tady, dneska příjdou tví kamarádi a klauni veselé se smějí k narozeninám ti blahopřeji.
Ale jak svým dětem připřavit nezapomenutelnou narozeninovou oslavu a nezešílet? ... Vše uděláme za Vás, připravíme dort, catering, zábavný program, pořadné disco i zajistíme fotodokumentaci a uklidíme.
A jaké bude téma narozeninové oslavy? Nerf, Frozen nebo soutěž o královnu krásy Miss ... To už necháme na Vás "představivosti se meze nekladou".

Nabídka oslav
Narozeniny v laser aréně
image

Hlídání dětí 

Rok 2016 přináší velkou NOVINKU a to HLÍDÁNÍČKO
Máte nemocné děti, ale musíte do práce? Chcete si udělat večer pro sebe, ale babičky nemůžou? Nestíháte vyzvedávat děti ze školy, dělat úkoly nebo se s dětmi učit? Nechcete brát děti sebou k doktorovi? Potřebujete prostě pohlídat vaše ratolesti?.... Tak právě pro vás je tady HLÍDÁNÍČKO. Hlídáníčko přistupuje ke každému dítěti individuálně. Rozumíme dětem v každé věkové kategorii.

Jsme tady pro vás sedm dní v týdnu, dvacet­čtyři hodin. Stavíme na pedagogickým metodách , ale hlavně NEHLÍDÁME OBYČEJNĚ, HLÍDÁME S LÁSKOU :)