O náS

Volnočasovky jsou pohybové, zážitkové a sportovní programy pro malé i velké, prostě pro všechny bez rozdílu věku. Jsme tady pro všechny ty, kteří chtějí svůj volný čas trávit aktivní a hlavně zábavnou formou. Nejvíce rozumíme Vám, proto také tvoříte naši hlavní cílovou skupinu.

Náš tým je tvořen převážně z odborníků v oboru volnočasové pedagogiky s dlouhodobými zkušenostmi, nadšením pro práci a úsměvem na rtech. Naše práce je postavena na individuálním přístupu.

A co všechno volnočasovky nabízejí? ... Kroužky a kurzy pro malé i velké, příměstské tábory, školní akce (lyžařský výcvik, adaptační kurz, ...), projekt Zdraví do škol, fitness tréninky, narozeninové oslavy, programy na klíč, eventy (svatby, plesy,...), animační programy, lyžařskou a plaveckou výuku, výživové poradenství, kurzy přežití survival, teambuildingy, workshopy a mnoho dalších :).  

vesMÍRný příměstský tábor (12.-16.8.2019), Šenov u N.J.

Více

Příměstský tábor ZDRAVÍKOV (19.-23.8.2019), Praha

Více

NABÍZÍME

 • Příměstské tábory

  Zvonek zvoní, škola končí… A co teď? Teď hurá na příměstský tábor, místo nekonečného prázdninového dobrodružství pro malé (3 – 7 let) i velké (8-12 let). Pro děti je připraven tématický týden plný zážitků, zábavy, legrace, úsměvu, překvapení, her, soutěží a to sportovního, výtvarného i hudebního charakteru.

 • Narozeninové oslavy

  Vaše ratolesti slaví narozeniny. Dejte jim ten nejlepší dárek ve formě zážitků z jejich vlastní narozeninové oslavy. Ale jak to všechno stihnout – připravit dort, občerstvení, program pro kamarády, pořídit fotky, videa a hlavně si oslavu užít se svým dítětem. Je to jednoduché volnočasovky vám pomůžou. Program a téma oslavy může být jakýkoliv, ale co třeba sportovní program nebo program s NERF bitvou či soutěž o královnu krásy MISS a na závěr pořádné disco. Představivosti se meze nekladou.

 • Zdraví do škol

  Změňte svou školu, školku, rodinné centrum, rodinu na ZDRAVOU pomocí dětmi oblíbených projektových dnů, seminářů, workshopů, diskuzí, přednášek, soutěží a zábavy. Prostě naučíme vaše děti se správně stravovat a hýbat.

Napsali o nás

 • Dobrý den, děkujeme Vám i kolegům za vedení a zážitky, které postupně vyplouvají na povrch:-) Budeme Vaše nápady a šikovnost s radostí posílat formou referencí dál. Adámek byl moc spokojený, těšíme se na další rok! Se srdečnými pozdravy Grosmanovi.

 • Dobrý den. Moc, moc děkujeme za pěkně strávený týden, který se Davidovi velice líbil. Byl nadšený z vašeho pátrání a z toho jak hezky jste se jim věnovali. Ještě jednou děkujeme a jestli bude možnost rádi se příští rok zase přihlásíme :) Přeju krásné prázdniny Katolická Stanislava.

 • Ahoj Kájo, děcka byly fakt nadšené!! Máš obrovskou pochvalu!!! Díky moc! Zuzana

 • Děkuji za krásnou narozeninovou párty pro mou dceru Natálku a její kamarádky a kamarády.
  Mohu jen doporučit. Zwingerová

Spolupracujeme

Pic
Pic
Pic
Pic